Author: r***1
Date:
Review: 👍🏻👍🏻👍🏻👍🏻👍🏻👍🏻
顏色: 淺黃
尺寸: 均碼
Price: NT$369
| Material | ABS |
| Power Supply | USB or other DC power connection |
| Batteries Included | Yes |
| Color | Light yellow |
| Target Use Body Part | Waist |
| Type | Cupping |
| 長度 | 8.9 cm |
| 寬度 | 8.9 cm |
| 高度 | 14.7 cm |
| SKU | sb260309155567607495824 |
Brand Name: Teckwe
Brand Page: https://m.shein.tw/Brands/Teckwe-sc-014435097.html
About: 最新技術:檢查!找到您目前痴迷的所有科技產品,從藍牙耳機到揚聲器、風扇、流行的美容小工具等等!
Quality: 1383525 people said the quality is very good!
Author: r***1
Date:
Review: 👍🏻👍🏻👍🏻👍🏻👍🏻👍🏻
顏色: 淺黃
尺寸: 均碼
Author: M***M
Date:
Review: شفطه قوي حتى لو درجة رقم واحد لابد من استخدام زيت معاه،، ممتاز لمن يتحمل الألم
顏色: 淺黃
尺寸: 均碼
Author: j***a
Date:
Review: ماعجبني ماشتغلت الحراره وقوه ااشفط قويه وايددددددددددددددددددددددد
顏色: 淺黃
尺寸: 均碼
Author: A***f
Date:
Review: وصلتني وقيد الاستعمال جد تشفط الجلد وتخليه لون احمر ولكن يروح الاحمرار بسرعه يمكن جلدي حساس ونفس الصوره واللون 👍🏻👍🏻👍🏻
顏色: 淺黃
尺寸: 均碼
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.